Třída 8.A


Kontakt na třídního učitele:

Mgr. Darina Sotolářová

tel: 577044727 email: sotolarova@zskom1.cz

Aktuální informace:


Doneste návratky - přihlášky na školní výlet do Brna. Kdo bude mít i peníze, tak s lístečkem Potvrzení o zaplacení.

24.4. výzkum internetu Kids Online Masarykova univerzita - 3. a 4.h. v informatice - DONESTE PODEPSANÉ SOUHLASY!

25.4. pedagogická rada - hodnocení 3. čtvrtletí

30.5. školní výlet Brno - neplánujte si prosím žádné lékaře, dovolené apod., přišli byste o super zážitky.

5.6. exkurze NJ Vídeň - Pokračuje kontrola dokladů do Vídně. Bez dokladu nikoho do autobusu nevezmeme!Informace pro rodiče

Poslední třídní schůzky 20.května.

Třídní výlet do Brna se uskuteční 30.KVĚTNA. Plánuji jet vlakem (pro mnohé žáky zážitek), návštěvu krytu 10Z, exteriéry Špilberku (rozhledna) a střed města (Zelný trh, nám. Svobody, kostel sv.Jakuba, Dům pánů z Lipé, Starou radnici a jiné brněnské pozoruhodnosti - je objednaná komentovaná školní procházka). Pokud máte nějaké nápady či možnosti nám výlet "zdokonalit", ozvěte se mi prosím.

Prosím rodiče, pište omluvenky do ŽK NEPRODLENĚ po absenci Vašich dětí a omlouvejte přesně nejen zameškané dny, ale i hodiny.

Nezapomínejte také prosím na Žádost o uvolnění z vyučování (malý lísteček), pokud Vaše dítě odchází během výuky samo. Text hledejte v záložce Žák - Informace od vyučujících - Sotolářová - příloha rodiče.

Dále zjišťuji, že někteří žáci nepoužívají Bakaláře přes své žákovské heslo, ale používají rodičovské (a bohužel i naopak). Každý z vás má pod hesly jiné prostředí a jiné možnosti informací - užívejte je prosím také zvlášť. Kdo heslo nemá, přijde za mnou.

Školní časopis: