Aplikacepro Windows Phone

Adobe Photoshop Express

Světově nejznámnější aplikace pro úpravu grafiky je nyní dostupná i ve Windows Store s plnou podporou dotykového ovládání. Úprava fotek na tabletech s tímto nástrojem bude pro žáky i učitele hračkou.

 Apps - aplikace

 Různé aplikace pro výuku: matematika, svět přírody, věda, audio knihy a další.

Aplikace pro geometrii

 Různé aplikace pro výuku geometrie.

 

 BrainView

 Aplikace, která vám pomůže lépe pochopit jednotlivé části a fungování lidského mozku

 CodeSHOW()

 Pomocí této aplikace se snáze naučíte, jak programovat specifické  prvky aplikací pro Windows 8

 Dinosaurs guide

 Myslíte, že je možné spojení jednoho z nejstarších období naší planety s nejnovějším operačním systémem? Ano! V této  interaktivní encyklopedii se dozvíte ihned vše, co vás o světě dinosaurů zajímá.

 Corinth MicroPlant, Engines a Anatomy

 Snili jste někdy o tom se zblízka podívat na jednotlivé části stromu, větví, listů či buněk. Nebo vás naopak namísto přírody zajímají motory a jejich fungování? S těmito aplikacemi se dozvíte vše, co jste kdy chtěli v této oblasti vědět a to I díky věrným 3D animacím a simulacím.

 European Union

 Ačkoliv jsme součástí Evropské Unie, mnoho studentů má v této oblasti pořád mezery, které jim pomůže zaplnit tato aplikace, ve které se dozvíte vše o jednotlivých členských zemích.

 FlashCards Pro

 Zábavná aplikace, ve které se hravou formou naučíte cizí jazyky, matematiku, abecedu a celkově zlepšíte svou paměť.

 FreshPaint

 S tímto nástrojem se malířem může stát opravdu každý. Vyberte si správné plátno a vhodné barvy a nakreslete dílo, které budou všichni ve třídě obdivovat. S FreshPaint to zvládne opravdu každý!

 Khan Academy

 Celosvětová aktivita Khan Academy se dostává i na tablety s Windows 8. Také díky podpoře společnosti Microsoft je mnoho výukových videí přeloženo do češtiny. Přemýšlíte, zda se můžete I vy něco naučit díky těmto výukových zdrojům? Yes, you khan!

 Klasická angličtina

 Co by to bylo za výukový tablet bez podpory výuky anglického jazyka. S touto aplikací bude pro vás angličtina, díky jedinečnému způsobu výuky, druhým jazykem raz dva.

 LiveTV

Sledujte snadno a rychle televize z celého světa. Je jen na vás, jaký žánr si vyberete.

 M8

 Slyšeli jste už někdy o myšlenkových mapách? A hledali jste nástroj, ve kterém je možné I dotykovým ovládáním takové mapy vytvářet? M8 je přesně to, co hledáte. Vytvořte si zápisky v podobě myšlenkových map a vzdělávejte se efektivně.

 nsquared makewords

 představte si obrazovku, na které jsou nasypány desítky písmenek a vašim úkolem je co nejrychleji z nich poskládat slovo. Jste připraveni? 3,2,1...teď!

 Periodická tabulka

 Pokud to s chemickými prvky myslíte alespoň trochu vážně, rychlý přístup k přehledu a vlastnostem jednotlivých prvků je vám v této aplikaci k dispozici.

 Vlajky světa

 Pokud nemáte rádi klasické papírové atlasy a přesto vás zajímají vlajky různých států světa, je tato aplikace pro vás to pravé. Ve formě zábavné hry na čas a na body se naučíte během chvilky vlajky 196 států světa. Nevěříte? Zkuste to!

 Wikipedia

Nejznámnější, nejobsáhlejší a nejpopulárnější encyklopedie světa ovládaná vaším dotykem. Není potřeba dalších komentářů!

 Aplikace pro školství

Velký výběr různých typů aplikací. Jedná se o stránku z Microsoftu s různými kategoriemi předmětů pro větší přehled v nabídce aplikací.

SelectionFile type iconFile nameDescriptionSizeRevisionTimeUser
Comments